Ödülüm Var:)

Sevgili arkadaşlarım Beyaz Kkelebek , Evimin İncileri Belgin ve de Sibel beni bu ödüle layık görmüşler. Çok teşekkür ediyorum ve de birinci kuralı yerine getirmiş oluyorum:)

Yedi ilginç özelliğimi bulmak bu ödülün en zor taraflarından biri daha önce yine bir ödülde bu kısımda zorlandığımı hatırlıyorum. İlginç bir özelliğim yok ki aslında benim ne bileyim ya da ben devamlı yaptığım için bana ilginç gelmiyordur. Evden işe işten eve giden, arada sırada arkadaşlarıyla buluşup stres atan, gereksiz yere çok çabuk sinirlenebilen, fakat en ufak güzel bir harekette de hemencecik yumuşayan, fazlasıyla dağınık çalışan, ev işlerinden nefret eden fakat hiç boş duramayan söylene söylene yapan, geceleri uyumakta sabahları da kalkmakta zorlanan sıradan bir kadınım işte.

Bu ödülü 7 arkadaşıma paslamam gerekiyor ama izlediğim bloglara baktığımda büyük bir çoğunluğun bu ödülü aldığını görüyorum. Henüz almayan ve almak isteyen birileri varsa seve seve gönderebilirim.

4 yorum:

sibel dedi ki...

ay aynı ödül senin için benim blogumdada var.sevgiler

Bizim Gibiler dedi ki...

Hemen onu da alıyorum Sibel'ciğim, teşekkürler:)

Mihriban dedi ki...

tebrik ederim canım hayırlı olsun.Sevgiler...

Roberta Granada dedi ki...

Merhaba, ben de, genel olarak ilgili el sanatları, çeşitli yemek tarifleri, beijokas ile benim blog ziyaret blogunuzun bütün olarak her zaman çok güzel aşk
http://agulhaetricot.com
http://agulhaetricot.blogspot.com
http://titacarre.elo7.com.br

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:
Yorum Gönder